16 Kasım 2016 Çarşamba

2016-2017 SONBAHAR / KIŞ SEZONUNUN EN POPÜLER PARÇALARI

2016-2017 Sonbahar / Kış sezonunun sokak trendleri neler? Popüler parçaları hangileri? Ne giymeli ve nasıl kombinlemeli? Sezonun öne çıkan trendlerini sizler için inceledik ve derledik...

Tarihin Tozlu Raflarından Podyumlara...

Kareli İskoç kumaşı, dama deseni, kırçıllı yünler… Klasik İngiliz kumaşları paltolara, elbiselere hatta Prada’da olduğu gibi taytlara uyarlandı. Üstelik bu kalın kumaşlar sizi sımsıcak tutacak.
Fantastik Gotik

Rodarte ve Marc Jacobs siyah deriyi olabilecek en şık tarzda yorumlamayı başarmış. Bu sezonun olayı; mavi-siyah dudaklar, balık ağları ve Marc Jacobs’da olduğu gibi mega platformlar… Valentino da bu tarzı farklı yorumlayarak biker ceketleri tül eteklerle tamamlıyor.
Veeee Kadife Geri Döner...

Valentino’da dökümlü ve kıvrımlı parçalarda, Miu Miu’da ise kısa ceketlerde kadifenin gücünü görüyoruz. 70’lerin pantolonları her yerde karşımıza çıkıyor. Kısacası bu sezon kadife kumaştan kaçış yok, o zaman sevelim...Amiraller Podyumda...

Geçen sezonun favorilerinden militer ceketler bu sezon da bizimle. Bu kez savaş gemilerinden ilham alınan tasarımlarla karşımıza çıkıyorlar. Ceket modelleri canlı renklerle, altın detaylar, düğmeler ve madalyalarla dikkat çekiyor.

Yorgan Paltolar...

Sokak stilinin en dikkat çeken parçaları, kayak kıyafetlerinden ilham alan oversized montlar… Bu parçalara, zevkinize göre kayak pantolonları ve sportif şapkalar eklemeyi de unutmayın!

Başlar Çok Süslü...

Sokak stilinde kepler ve sallantılı saç aksesuarları ön planan çıkıyor. Bunun için yeni sezonda özel kış dolabına ihtiyacınız olacak. Şimdiden şapkalarınızı hazırlamaya başlayın!

Drama Zamanı

Jakar, şarmöze, saten ya da ipek… Kumaşları ayırt etmeniz artık oldukça zorlaşıyor. Dior, Burberry, Dries Von Noten ve diğer tasarımcılar tarihi dokulara sahip bu kumaşları bize geniş bir yelpazeyle sunuyor. Brokar törenine hazır olun.


Kemerler ve Korse Kemerler

Miuccia Prada’nın muhteşem koleksiyonunda tüm tasarımlar korselerle ve onun üstüne bağlanan deri kemerlerle sunuluyor. 2016-2017 Sonbahar / Kış stilinizi oluştururken, paltonuzun üzerine ince bir kemer takarak görünümünüzü şık bir şekilde güncelleyin.hane14.blogspot.com.tr ' den alıntıdır...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Geçmiş

Ara